Vadmar
Prehliadanie galérie:

Vyberte si foto album na prehliadanie:

fotka01.jpg Školenie 14-15.9.2008

14-15.9.2008 sa v hoteli Gader v Gaderskej doline uskutočnil kurz strihov a techniky farieb kolekcie ELGON -HUMAN 02 pod odborným dohľadom riaditeľa Elgon Academy sig.Eda Bianchiho. Nové trendy v strihovej tvorbe si účastníčky trénovali na cvičných hlavách. Príjemné prostredie a vysoká odbornosť školitelov nás sprevádzala počas celého školenia.


Zobraziť

fotott01.jpg Školenie 19.10.2008

19.10.2008 v úzkej spolupráci s veľkoobchodom Adako-Jozef Sága sa už tradične v hoteli Flóra Trenčianské Teplice konalo školenie talianskej vlasovej kozmetiky Elgon. Okrem horúcich noviniek v oblasti farieb a účesovej tvorby, technologičky Elgon vždy zaujmú účastníkov svojími bohatými profesionálnymi skúsenosťami a dokonalou znalosťou problematiky.


Zobraziť

fotogd01.jpg Školenie 26.10.2008

26.10.2008 sa v hoteli LUX v Banskej Bystrici uskutočnilo produktové školenie značky Elgon. Okrem základného sortimentu Elgon sa prezentovali aj výrobky ošetrujúcej rady Primária. Technologička Elgon predviedla ukážku spoločenského účesu vhodného na nadchádzajúcu plesovú a stužkovú sezónu.


Zobraziť

fotka22.jpg Výstava Bologna 2009

V apríli 2009 sme navštívili najväčšiu svetovú výstavu kozmetiky Cosmoprof v Bologni. Materská firma Elgon sa každoročne zúčastňuje niekoľkých medzinárodných výstav po celom svete. V tomto roku sa prezentovala novým výstavným miestom, ktorý zlučuje moderné prvky techniky s novým štandardom v oblasti vlasovej kozmetiky. Spoločnosť vyvinula novú radu farieb, ktorú našim klientkám predstavíme na školení v októbri 2009 .


Zobraziť

fotka32.jpg Školenie 18-19.10.2009

18-19.10.2009 bola opäť Gaderská dolina miestom dvojdňového školenia značky Elgon, zameraného na nové trendy farbenia, melírovania a miešania odtieňov z novej rady pernamentných farieb GET Color a GET Color DOLCE. Školenie viedol Alessandro Sturaro, ktorý je "autorom" nových farebných odtieňov v týchto radách. Všetci svoje telo a myseľ zregenerovali na návšteve SPA Aquaparku v Turčianských Tepliciach, ktorého pobyt bol súčasťou programu školenia. Veríme, že vysoká odbornosť školiteľa a krásne farby na hlavách našich modeliek boli odmenou za čas strávený na školení.


Zobraziť

fotka66.jpg Technologický tím

Aj slovenský technologický tím musí vedieť všetky novinky ktoré značka Elgon pripravila pre svojich klientov. Preto sa vzdelávali aj naše školiteľky, aby mohli svoje vedomosti a skúsenosti odovzdávať na rôznych školeniach, ktoré naša spoločnosť pripravuje.

 


Zobraziť


Powered by Easy Gallery © 2006 Joomla-addons.org